am.orion.lt

AM Orion yra viena ilgiausiai veikiančių turto valdymo įmonių Lietuvoje. Įmonė veiklą pradėjo 2000 metais. Šiuo metu AM Orion valdomas turtas siekia 62,9 mln. eurų, didžiausią dalį lėšų sudaro investiciniai fondai.

Projekto eiga

Detalaus plano kūrimas

Modernus ir solidus dizainas, techniniai sprendimai ir būsimas projekto kompleksiškumas reikalavo detalaus planavimo.

 

Būsimos problematikos, sprendimų nustatymas ir fondų informacijos analizė

Buvo numatyta, kad AM Orion interneto projekte bus dažnai keičiamo turinio apie fondus, kurių koregavimui reikalingas lengvas valdymas bei užtikrinamas informacijos tikslumas, aiškus pateikimas klientams.

Dizainas

Buvo išanalizuotos užsienio investicinių fondų interneto svetainės. Įžvelgėme tendencijas, kokiais vizualiniais sprendimais pristato savo veiklą investuotojams ir visuomenei. Atsižvelgėme į pasaulines dizaino kryptis ir prisitaikėme prie Orion Asset Management firminio stiliaus.

Puslapio programavimas įdiegiant Wordpress

Mūsų programuotojų komanda profesionaliai suprogramavo greitai veikiantį internetinį puslapį, kuris yra sujungtas su WordPress turinio valdymo sistema. Mes įdiegėme galimybę, leidžiančią klientui lengvai valdyti fondų diagramas, lentelių duomenis ir statistinius failus.

 

 

Prisitaikantis dizainas (angl. Responsive design)

 

 

AM Orion titulinis puslapis

Peržiūrėkite puslapį šia nuoroda: am.orion.lt

Peržiūrėkite daugiau dizainų

Santrauka

AM Orion projektas mums suteikė galimybę įsigilinti į turto valdymo pasaulį. Mūsų komanda susipažino su daugeliu visame pasaulyje žinomų didelių turto valdymo bendrovių puslapių pavyzdžių ir sukūrė svetainių kūrimo procesą bei AM Orion internetinį dizainą, kuris geriausiai atitinka šios įmonės poreikius. Dabar IT City klientas neturės jokių sunkumų atnaujindamas puslapio turinį, nes WordPress idiegimas padarė įkėlimo procesą daug lengvesnį. Atliekant tokius projektus, IT City komanda susiduria su iššūkiais, kurie leidžia mums tobulėti daugelyje sričių.

info@itcity.lt
 
+370 520 59333