SmartFin

SmartFin – puiki priemonė mažo arba vidutinio dydžio įmonių direktoriams, buhalteriams, vadybininkams, projektų vadovams. Šis įrankis leidžia planuoti savo finansus – būsimas investicijas, mokėjimų terminus ir t.t.

Projekto eiga

Naujas požiūris į buhalterinės apskaitos procesą

Įmonėms reikia daugiau nei buhalterinės apskaitos, kadangi joje yra matoma daug praeities duomenų, iš kurių daryti išvadas dažnai jau būna per vėlu. Taip pat, nepatogu nagrinėti apskaitos duomenis, tai atima daug laiko. Sudėtingos ir nepatogios Excel lentelės – ne išeitis.
 
 

Programinės įrangos procesų schemos ir prototipo kūrimas

Planuojant SmartFin sistemą, buvo atsižvelgta į vartotojų patogumą naudojantis ja, dažniausiai naudojamų funkcijų supaprastinimą bei veikimą taip, kad įmonės direktorius, vadybininkas ar buhalteris galėtų lengvai ir sparčiai planuoti finansus.
 

 
 

Sistemos programavimas naudojant Laravel programavimo platformą (angl. framework)

Programinė įranga programuota taip, jog finansiniai rodikliai bei kitos funkcijos atsinaujintų per mažiausią įmanomą laiką, kad vartotojams būtų suteikta visiškai reali situacija.
 

 
 

SmartFin sistemos skydelis (angl. dashboard)

Norėdami išbandyti SmartFin, kreipkitės adresu info@smartfin.lt
 

Santrauka

SmartFin – puiki priemonė mažo arba vidutinio dydžio įmonių direktoriams, buhalteriams, vadybininkams, projektų vadovams. Šis įrankis leidžia planuoti savo finansus – būsimas investicijas, mokėjimų terminus ar tiesiog matyti ateities banko sąskaitos balanso prognozę ir taip tiksliau planuoti tolesnius veiksmus. Jums reikia daugiau nei tik buhalterinė apskaita, kadangi joje jūs matote daug praeities duomenų, iš kurių daryti išvadas dažnai jau per vėlu. Taip pat yra nepatogu nagrinėti apskaitos duomenis, tai atima daug laiko. Sudėtingos ir nepatogios Excel lentelės ne išeitis. SmartFin pateikia pajamų ir išlaidų prognozę pasirinktam laikotarpiui (pvz., po 17 dienų), tokiu būdu įmonės vadovas ar darbuotojas gali tiksliau planuoti tolesnius veiksmus: derėtis su tiekėjais dėl mokėjimų terminų, susisiekti su klientais dėl apmokėjimo paspartinimo ir kt.

info@itcity.lt
 
+370 520 59333