Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas yra viena iš pagrindinių IT City veiklos sričių, todėl didelis dėmesys skiriamas kūrimo procesams, kokybei, užsibrėžtiems tikslams bei gerų rezultatų pasiekimui.

Viskuo pasirūpina mūsų specialistai – marketingo sprendimus koordinuoja kūrybinis vadovas, o už tekstų kūrimą atsakingas komunikacijos specialistas. Interneto svetainių kūrimas susideda iš šių dalių: dizaino, programavimo, projekto valdymo, optimizavimo paieškos sistemai „Google“, marketingo sprendimų bei tekstų kūrimo.

Interneto Svetainė

Projekto valdymas

Interneto svetainių kūrimas yra nuolatinė komunikacija su klientu, poreikių išsiaiškinimas, tikslų nustatymas, terminų, darbų kontrolė ir kitos sudedamosios projekto valdymo dalys užtikrina, kad projektas bus įgyvendintas laiku ir sėkmingai.

 

Dizainas

Visi žmonės sprendžia akimis, net patys to nejausdami, todėl interneto svetainių vizualiniai sprendimai turi būti apgalvoti ir parinkti pagal iškeltus tikslus.

 

Programavimas

Programavimo darbai atliekami pagal W3C tarptautinius standartus (www.w3.org).

Responsive dizainas – interneto svetainės pritaikymas mobiliems įrenginiams.

 

Turinio valdymo sistema (TVS)

UAB „IT City“ sukūrė vieną šiuolaikiškiausių turinio valdymo sistemų Lietuvoje. Vartotojo sąsaja labai patogi ir intuityvi, visi veiksmai vyksta nepersikraunant naršyklės langui, papildomų funkcijų įdiegimas atliekamas greitai. Ši turinio valdymo sistema turi ir kitų gerų savybių, kurios padeda mūsų klientams patogiai valdyti sukurtas interneto svetaines.

 

Optimizavimas „Google“ paieškos sistemai
Interneto svetainės optimizuojamos paieškos sistemai (Google.lt), todėl vartotojai, ieškantys su Jūsų veikla susijusios ar kitos informacijos, bus nukreipiami į Jūsų svetainę. Įdiegus sistemą Google Analytics, galėsite stebėti detalią lankomumo statistiką, kokios informacijos vartotojai ieško ir kt.

 

Marketingo sprendimai

Idėjos, kaip sudominti potencialius klientus, didinti įmonės žinomumą yra labai svarbi interneto svetainių kūrimo dalis. Mes sukuriame marketingo sprendimus, kad interneto projektas nebūtų tik eilinis puslapis internete, o pasiektų konkrečius tikslus.

 

Tekstų kūrimas („copywriting“)

Dauguma žmonių klaidingai galvoja, kad interneto svetainės lankytojai nekreipia dėmesio į tekstus ir detalius aprašymus. Visada potencialus klientas bus sudomintas kokybiškai parengtu, plačiu paslaugos ar produkto aprašymu. UAB „IT City“ pasirūpina tekstų kūrimu, produktų nuotraukomis ir kita informacija.

 

Peržiūrėkite mūsų sukurtas interneto svetaines bei kitus projektus: